Таке зараз у багатьох. Коли постійно сидиш у телефоні та інформаційному потоці, мозок реально перевантажується. Я для себе помітив, що навіть кілька годин на свіжому повітрі допомагають краще, ніж цілий день “ледачого” відпочинку вдома. Особливо добре працює, коли просто спостерігаєш за природою без поспіху та зайвого шуму